zavřít

AUTA s.r.o.

Společnost AUTA s.r.o. je čistě rodinná firma, která se zabývá prodejem nových a ojetých vozů, stejně jako jejich servisem více jak 30 let.

Od roku 2002 je společnost AUTA s.r.o. autorizovaným prodejcem značky KIA s vlastním showroomem a servisem v místě sídla společnosti v Žižkově 660 v Příbrami

roce 2006 došlo k expanzi společnosti formou nákupu druhého showroomu v Příbrami, v části Dubno. Zde je provozován autorizovaný prodej a servis pro vozy značky Opel, později rozšířen o značku ISUZU.

roce 2015 majitelé společnosti otevřeli zcela nový showroom značky NISSAN stavebně navazující na dealerství KIA.

roce 2021 byla zahájena stavba nového autosalonu pro značku KIA a od listopadu letošního roku zahájíme  prodej a servis  značky KIA z nového showroomu. Tento showroom splňuje poslední standardy vyhlášené importérem značky KIA.

Na jaře letošního roku  byly zahájeny stavební práce u stávajícího showroomu OPEL a to výstavbou nové lakovny a servisu včetně rekontrukce stávajících servisních prostor.

Od ledna roku 2024 zahájíme prodej a sevis vozů značky MG jako autorizovaný prodejce a servis. V současné době probíhá rekonstrukce a přestavba showroomu dle standardů MG.